Pasirinkti filtrai

Rotalla Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Rotalla“: naujas pažangus Kinijos padangų gamintojas

„Rotalla“ padangų gamintojas yra įsikūręs Kinijoje, šios padangos „Rotalla“ yra gaminamos vienoje didžiausių Kinijos padangų gamyklų. Šis kinų gigantas Europos rinkoje įsitvirtino pasiūlęs geros kokybės padangas už nedidelę kainą, patrauklią šio žemyno vartotojams. Naujo Kinijos gamintojo „Rotalla“ padangų asortimentas yra itin platus, siūlomos pačios įvairiausios padangos, skirtos daugeliui transporto priemonių, tad kiekvienas vairuotojas galės rasti pigesnę „Rotalla“ alternatyvą brangioms padangoms.

Naujos biudžetinės padangos

„Rotalla“ padangų gamintojas į rinką tiekia naujas biudžetines padangas, kurios, nepaisant nedidelės kainos, yra technologiškai itin pažangios, nepasenusios ir pasižymi geromis važiavimo ir valdymo savybėmis. Tokių padangų pavyzdys yra „Rotalla RU01“, kurios priklauso biudžetinių padangų segmentui. Šios padangos pasižymi sumažėjusiu triukšmo lygiu, sumažėjusia akvaplaningo rizika ir be viso to jos yra stabilios važiuojant dideliu greičiu. „Rotalla RU01“ pasižymi tvirtu briaunų dizainu ir suteikia puikų važiavimo efektyvumą bei įspūdingą sukibimą posūkiuose. Jos dizainas taip pat padeda išvengti akvaplaningo važiuojant šlapia kelio danga. Joje naudojamas naujas protektoriaus griovelių dizainas, tad šiomis padangomis „apautas“ jūsų automobilis važiuos tyliau.

Svarbu nepamiršti ir to, kad pigesnių padangų gamintojai, tarp kurių yra ir „Rotalla“, ir keletas kitų prekės ženklų, kurių padangas galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje Visos-padangos.lt, nėra prasti, o atliekant padangų testus jie pasirodo tik šiek tiek blogiau nei žinomi brangių padangų gamintojai. Automobilių ekspertai teigia, kad biudžetinių padangų gamintojų siūlomų produktų rezultatai gali labai skirtis priklausomai nuo padangų matmens, nors jų modelis gali būti toks pats. Tad vertinant padangų testų rezultatus reikia nepamiršti, kad kinų gamintojai kartais pagamina labai kokybiškas vieno išmatavimo padangas, tačiau tai dar nereiškia, kad ir kitos padangos, pagamintos tos pačios įmonės, bus lygiai tokios pat geros. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 425
peržiūrėti daugiau 20
iš 425
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų