Pasirinkti filtrai

Schwalbe Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

Pardavėjas


„ Schwalbe“ padangos – dviračių sporto mylėtojams

Visų dviračių sporto entuziastų mėgstamos „Schwalbe“ padangos gaminamos Vokietijoje. Ši įmonė, be dviračiams skirtų padangų, gamina ir padangas neįgaliųjų vežimėliams bei motoroleriams. „Schwalbe“ prekės ženklas priklauso įmonei „Ralf Bohle GmbH“. Tai vienas žinomiausių dviračių padangų ir kamerų gamintojas visame pasaulyje, pasižymintis aukšta produkcijos kokybe ir plačiu jų asortimentu.

„ Schwalbe“ padangos ir jų kaina

Visų tipų „Schwalbe“ gaminamos padangos pasižymi aukšta kokybe: nuo vaikiškų ir BMX, iki plento, miesto ir kalnų dviračiams skirtų padangų ir kamerų. Tačiau ši įmonė itin žinoma savo turistinėmis ir universaliomis padangomis „Schwalbe Marathon“, kurios yra faktiškai nepraduriamos. Jų gamyboje naudojamų technologijų ir naujausių dizaino funkcijų dėka, jos laikomos standartinėmis dviračių padangomis.

Šis padangų gamintojas savo vartotojams siūlo ir žiemines, elektriniams dviračiams, FATBIKE dviračiams skirtas padangas, jose naudojamos technologijos saugo nuo pradūrimo, su jomis lengviau riedėti plentu, o važiuojant bekeliais takais, suteikiamas geresnis sukibimas. Šis prekės ženklas siūlo ir lengvesnes, varžyboms naudojamas sulankstomas padangas.

Šių padangų kaina yra prieinama – jos patenka į didelio našumo padangų kategoriją, tačiau šių padangų „Schwalbe“ kaina nesikandžioja. Norėdami įsigyti šias padangas, paprasčiausiai mūsų internetinės parduotuvės Visos-padangos.lt paieškos laukelyje suveskite „Schwalbe“ padangos“.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 51
peržiūrėti daugiau 20
iš 51
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų