Pasirinkti filtrai

Semperit Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Semperit“ padangos: drąsiai mėgaukitės kelione

Padangų „Semperit“ gamintojas buvo įkurtas 1900 m., o 1936 m. pagamintos pirmosios šios įmonės žieminės padangos, pavadinimu „Goliath“. Įmonė tęsė savo naudojamų technologijų plėtojimą ir 1956 m. į rinką pristatė bekamerines padangas, o po to – labai populiarias baltos sienelės padangas. 1967 m. „Semperit“ padangų gamintojas pristatė savo pirmąsias radialines padangas. Šios padangos yra pačios įvairiausios, jų kaina svyruoja nuo 35 iki 660 eurų už padangą, priklausomai nuo skirtinguose modeliuose siūlomų kokybės savybių.

Padangos „Semperit“: atsipalaiduokite ir važiuokite

„Semperit“ jau 111 metų į rinką tiekia kokybiškus ir patikimus gaminius, kuriais visada galite pasikliauti, kad ir kokiomis oro ar kelio dangos sąlygomis važiuotumėte. „Semperit“ visuomet rūpinasi jumis ir atkreipia dėmesį į jūsų pageidavimus bei atsižvelgdama į juos nuolatos tobulina savo technologijas. Svarbiausias atskaitos taškas šio padangų gamintojo istorijoje buvo įsiliejimas į „Continental“ grupę 1985 m. Pigias „Semperit“ padangas galite įsigyti savo lengviesiems automobiliams, furgonams ir SUV. Šios kokybiškos padangos leis mėgautis komfortišku vairavimu, be to, sunaudosite mažiau degalų ir galėsite džiaugts mažesniu pasipriešinimu riedėjimui.

Unikalus protektoriaus dizainas suteikia gerą sukibimą ir stabilumo važiuojant tiek šlapia, tiek ir sausa kelio danga. „Semperit“ padangos sumažina akvaplaningo riziką ir triukšmo lygį, kad važiuotumėte patogiai ir tyliai. Padangos „Semperit“ pagerina stabdymą, stabilumą posūkiuose ir pasižymi labai ilgu tarnavimo laiku. Norite patirti malonų, patogų ir lygų važiavimą? Tuomet įsigykite „Semperit“ padangas mūsų internetinėje parduotuvėje Visos-padangos.lt jau šiandien.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 434
peržiūrėti daugiau 20
iš 434
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų