Pasirinkti filtrai

Taurus Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Kainų kategorija

„ Taurus“ – tradicinės europietiškos padangos, pagamintos europietiškoje gamykloje

„Taurus“ padangų gamintojas buvo įkurtas 1882 m., t. y. daugiau kaip prieš 100 metų, Vengrijoje. Šis prekės ženklas priklauso kompanijai „Ruggyanta Arugyar“. „Taurus“ įmonė buvo plačiai žinoma kaip žemės ūkio paskirties bei industrinių padangų prekės ženklas. Šiuo metu ši vengrų įmonė priklauso vienam iš didžiausių pasaulio padangų gamintojų – koncernui „Michelin“. „Michelin“ pradėjo gaminti „Taurus“ asortimento padangas 1996 m., šis koncernas prisidėjo prie vengriškų padangų didesnės kokybės ir efektyvumo, kaip ir galima tikėtis iš šio milžiniško padangų gamintojo. Šiuo metu „Taurus“ gamina ekonominės klasės padangas, skirtas lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams, išlaikančias aukščiausius padangų gamybos reikalavimus, kurių laikosi „Michelin“ koncernas.

„ Taurus“ padangų gamintojas ir gamybos technologijos ypatumai

Padangų gamintojas „Tauras“ specializuojasi padangų, skirtų žemės ūkiui, tačiau kartu ir komercinių sunkvežimių sektoriuje. „Tauras“ padangos apima sunkiojo transporto, komercinio transporto ir žemės ūkio autotechnikos padangas, ši įmonė gamina tiek naujas padangas, tiek renovuoja senas. Šio vengrų gamintojo pagaminta produkcija yra eksportuojama tik į Europos šalis. Per pastaruosius 10 metų padangų gamintojas „Tauras“ pardavė daugiau kaip 1 milijoną sunkiasvorio transporto padangų. „Taurus“ padangos plačiai žinomos dėl savo geros kokybės karkaso ir itin didelio universalumo.

Kaip jau anksčiau minėta, nuo 1996 m. šis padangų gamintojas priklauso padangų gamybos gigantei „Michelin“. Šių permainų dėka vengrų įmonei atsivėrė galimybė atnaujinti pusę visų gamybos įrengimų, įdiegti šiuolaikines aukštąsias technologijas, išplėsti siūlomų produktų asortimentą, bei tobulėti ekonominės klasės padangų mikroautobusams ir lengviesiems automobiliams gamyboje. Be to, atidaryta nauja padangų gamykla, įsikūrusi Serbijoje.

„ Taurus“ padangų asortimentas

Ši vengrų įmonė savo pirkėjams siūlo šių tipų padangas: vasarines, žiemines, universalias, dygliuotas, lengviesiems automobiliams, visureigiams, komerciniam transportui, žemės ūkio transportui.

„Taurus“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau, nes mes siūlome patį geriausią tiekėjų ir gamintojų pasirinkimą. Padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį, mūsų svetainėje galėsite lyginti kainas atsižvelgdami į pageidaujamus reikalavimus. Rinkitės iš plataus vasarinių, žieminių, visų sezonų ir kt. padangų asortimento. Mūsų tikslas – tiekti jums „Taurus“ padangos pigiau! 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 402
peržiūrėti daugiau 20
iš 402
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų