Pasirinkti filtrai

Tristar Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

Padangos „Tristar“ – naujas belgiškas prekės ženklas

„Tristar“ padangų prekės ženklas priklauso Belgijos grupei „Deldo Autobanden“. Pasitelkdama geriausias žinias, technologijas ir patirtį, ši įmonė garantuoja aukščiausią „Tristar“ padangų kokybę. Belgijoje sukurtos padangos „Tristar“ yra gavusios žymėjimus, kurie atitinka Europos Sąjungos standartus.

„ Tristar“ padangos ir jų gamybos technologijos ypatumai

„Tristar“ prekės ženklas įkurtas remiantis viena pagrindine idėja, kuri buvo suteikti išskirtinę galimybę klientams, kad šie būtų aptarnauti taip, kaip pageidauja. Tai yra pakankamai didelio dydžio įmonė, sukaupusi nemažai patirties, resursų ir priemonių, kurie reikalingi siekiant veiksmingai patenkinti vairuotojų poreikius, tačiau kartu leidžia įmonei išlikti lanksčiai ir dinamiškai, kad ši galėtų teikti suasmenintą paramą ir paslaugas tiek verslo partneriams, tiek ir vairuotojams.

„Tristar“ padangų kaina yra mažesnė, nei daugumos padangų gamintojų, tačiau jos atitinka visus griežčiausius gamybos reikalavimus. Be to, šių padangų asortimentas yra itin platus, tad kiekvienas vairuotojas ras tai, ko jam reikia: vasarinių, žieminių, universalių, dygliuotų padangų, skirtų lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, žemės ūkio transportui, sportinių padangų ir kt. Verta paminėti ir tai, kad šis padangų gamintojas visiškai valdo visa padangos gyvavimo ciklą – nuo pirmosios idėjos iki produkto perdirbimo.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 418
peržiūrėti daugiau 20
iš 418
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų