Pasirinkti filtrai

Viking Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Viking“ padangos: skandinaviškas dizainas

Skandinavų „Viking“ padangų gamintojas žinomas savo itin aukštos kokybės modeliais. Naudodamas „Viking“ padangas, kiekvienos transporto priemonės vairuotojas bus puikiai pasiruošęs net ir ekstremaliausioms oro sąlygoms. „Viking“ padangų gamintojams itin svarbus vairavimo saugumas.

Patikimos ir tvirtos padangos

Unikalus „Viking“ padangų protektoriaus dizainas leis patogiai vairuoti tiek žiemą, tiek vasarą. Pavyzdžiui, „Pro Tech“ serijos modelis su moderniu silicio raštu užtikrins visapusišką ir patikimą apsaugą nuo akvaplaningo, net jei teks vairuoti ekstremaliomis oro sąlygomis. Šia savybe pasižymi ir „Viking“ padangos „City Tech“, išsiskiriančios tolygiu judėjimu ir patogiu valdymu. Sėkmingas atvirų ir uždarų pečių blokų derinys užtikrina puikų veikimą net važiuojant šlapia kelio danga. Pasirinkę „Viking“ padangas nesuklysite, plačiame šio padangų gamintojo asortimente tikrai rasite sau tinkamiausią modelį.

„ Viking“ padangos – skandinaviškos sėkmės eksportas

Įmonė „Viking“ įkurta 1931 m. Norvegijos miestelyje Ašime, kur ji greitai įsitvirtino kokybiškų kaučiuko gaminių rinkoje. Nuo praėjusio amžiaus 8-tojo dešimtmečio „Viking“ padangų gamintojas gamina aukštos kokybės padangas, kurios sėkmingai eksportuojamos į visas Europos šalis ir Jungtines Amerikos Valstijas. Nuo 1990 m. šis pripažintas padangų prekės ženklas yra „Continental AG“ grupės dalis ir gali naudotis nuostabia šios įmonės sukaupta patirtimi ir žiniomis, gamindamas savo padangas „Viking“. Be populiarių vasarinių automobilių padangų modelių serijų, šis gamintojas į rinką tiekia daugelį žieminių padangų modelių, tokių kaip „Viking Snowtech“, kuriuos rasite ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Ilgos ir sėkmingos skandinavų įmonės „Viking“ patirties dėka, šis padangų gamintojas gali savo klientams pasiūlyti aukštos kokybės modelių, kurie įtikins jus visomis savo savybėmis. Nesvarbu, ar „Viking“ padangos bus skirtos žiemai, ar vasarai, jos visada bus patikimos ir tvirtos, kad jūsų automobilis būtų saugus ir patogus.

Renkantis tiek vasarines, tiek žiemines padangas svarbu atsižvelgti ir į kainą – tai vienas pagrindinių klausimų, kylančių vairuotojams. „Viking“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau. Mes padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų tikslas – tiekti jums „Viking“ padangos pigiau!

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 329
peržiūrėti daugiau 20
iš 329
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų