apie mūsų privatumo politika - Padangų paieška - reifendirekt.lt

Duomenų apsauga

Redakcija: 2007 03 07

Delticom duomenų apsaugos deklaracija

Mes žinome, kad Jums svarbu, jog su Jūsų duomenimis būtų elgiamasi apdairiai. Todėl, vertindami Jūsų pasitikėjimą, mes, Delticom, elgiamės su Jūsų duomenimis ypač atsakingai. Tais atvejais, kai asmeniniai duomenys (ir naudotojo duomenys) gali būti naudojami ne sutartyje nurodytais tikslais, mes prašome Jūsų, kaip naudotojo, aiškaus sutikimo. Šį sutikimą bet kuriuo metu galite atšaukti; atšaukimas galioja ir vėlesniems atvejams. Šiam tikslui tiesiog atsiųskite mums el. laišką adresu reifendirekt-lt@delti.com.

Atsakingoji įstaiga

Atsakingoji įstaiga Vokietijos Federacijos duomenų apsaugos įstatymo prasme yra Delticom OE SRL, Str. Anca Popa Nr.3, Ap.P, 300318 Timisoara, Rumunija.

Mūsų klientų asmeninės informacijos rinkimas ir naudojimas

Informacija, kurią gauname iš Jūsų, padeda mums sudaryti ir nuolat gerinti sąlygas Jums apsipirkti „Delticom“. Šią informaciją mes naudojame užsakymų vykdymui, prekių tiekimui ir paslaugų teikimui bei mokėjimo vykdymui (pvz., perkant pagal sąskaitą ir reikiamai patikrai atlikti).Informaciją apie Jus naudojame ir norėdami Jums pranešti apie užsakymus, gaminius, paslaugas ir rinkodaros pasiūlymus („Bendravimas el. paštu“) ir savo duomenų bazei atnaujinti bei Jūsų kliento paskyroms pas mus administruoti ir tvarkyti, taip pat, siekdami gauti mūsų klientų apklausų rezultatus ir nuomones, pvz., per http://www.tyretest.com/ arba per http://www.reifendirekt.lt/ ir pasiūlyti Jums gaminius bei paslaugas, kurios galėtų Jus dominti. Jūsų duomenis naudojame ir siekdami patobulinti mūsų prekybos namus ir mūsų platformą, užkirsti kelią piktavališkam mūsų tinklalapių naudojimui arba nustatyti tokio naudojimo atvejus, arba suteikti galimybę trečiosioms šalims mūsų pavedimu suteikti technines, logistikos arba kitas paslaugas.

Mes kaupiame šią informaciją:

Informacija, kurią mums suteikiate: Mes kaupiame ir saugome visus duomenis, kuriuos nurodėte mūsų tinklalapyje arba kuriuos pateikėte mums kitu būdu. Galite nuspręsti tam tikrų duomenų mums nenurodyti, tačiau šiuo atveju gali būti, kad negalėsite naudotis daugeliu mūsų pasiūlymų (paslaugų/funkcijų).

Automatiškai gaunami duomenys: Jums užmezgus su mumis kontaktą, mes gauname ir įrašome į savo duomenų bazę tam tikrus duomenis. Be kita ko, mes (kaip ir daug kitų interneto svetainių) naudojame vadinamuosius slapukus (angl. Cookies) ir gauname atitinkamą informaciją, kai Jūsų interneto naršyklė atveria Delticom tinklalapį. Įvairios bendrovės siūlo programinę įrangą, kurią naudodami galite anonimiškai lankytis tinklalapiuose. Nors mes tokiu atveju negalėsime pateikti Jums specializuoto pasiūlymo, nes negalėsime Jūsų atpažinti, mes norime, kad Jūs žinotumėte, jog tokia galimybė yra. Naudojimo duomenys, kuriuos kaupiame, yra sudaromi ir saugomi anonimiškai. Pvz., anonimiškai ir apibendrintai mes sužinome, kiek spragtelėjimų pasiekia mūsų parduotuvę ir kokiuose tinklalapiuose jie atlikti.

Bendravimas el. paštu: Siekdami naudingiau ir įdomiau sudaryti Jūsų el. laiškus, mes dažnai gauname patvirtinimą, kokius Delticom el. laiškus Jūs atidarote (jeigu Jūsų kompiuteris palaiko šią funkciją). Kiekvieno užsakymo vykdymo pabaigoje Jums suteikiama galimybė dalyvauti apklausoje. Čia galite suteikti mums leidimą pateikti Jums pasiūlymus ir pan. Taip pat suteikiame Jums galimybę prenumeruoti mūsų naujienraštį, pvz., per http://www.reifendirekt.lt/. Jeigu nenorite gauti jokių mūsų laiškų, atsiųskite žinutę adresu reifendirekt_lt@delti.com. Po to galite šią parinktį pakeisti per savo naudotojo paskyrą „Mano užsakymas“.

Informacija iš kitų šaltinių: Kartais mes naudojame ir kitų šaltinių informaciją apie Jus, kurią pridedame prie Jūsų kliento paskyros. Mes pasiliekame teisę gauti informaciją iš trečiųjų šalių (pvz., prekybos paštu įmonių, kreditinės informacijos tarnybų) apie Jūsų mokumą, kad galėtumėme suteikti Jums tam tikrų apmokėjimo galimybių (pvz., mokėjimo gavus sąskaitą) arba kitų finansavimo paslaugų.

Jeigu užsakote pas mus ratų komplektus arba ratlankius: Tokiu atveju mums reikia Jūsų transporto priemonės techninio paso arba leidimo naudoti transporto priemonę. Kam Delticom reikia šių duomenų?

O kas tie slapukai?

Patogiau apsipirkti per Delticom

Patogiai apsipirkti reiškia pirmojo arba vėlesnių užsakymų pateikimo metu turėti galimybę įvesti savo pasirinktą slaptažodį. Nurodę savo el. pašto adresą ir slaptažodį svetainėje „Mano u ̨sakymas“ bet kuriuo metu galite tinkle sekti savo u ̨sakymo vykdymą, jį keisti arba atsiųsti su užsakymu susijusią žinutę tiesiogiai mums. Be to, „patogiai apsipirkti“ reiškia, kad Jūs vėliau galėsite (pvz., svetainėje Reifendirekt.de) įsiregistruoti tiesiog pateikę savo slaptažodį ir atitinkamą el. adresą, o Jūsų kliento duomenys (asmenvardis, adresas ir pan.) bus nurodomi automatiškai. Jų nurodyti nereikėtų, nes mes išsaugome Jūsų duomenis. Žinoma, pateikdami užsakymą arba vėliau galite šiuos duomenis pakeisti skyriuje „Mano užsakymas“. Jeigu pamiršote savo slaptažodį, galite jį atsisiųsdinti el. paštu iš skyriaus „Mano užsakymas“. Jeigu savo užsakymui nepriskyrėte slaptžodžio, galite Delticom slaptažodį atsisiųsdinti el. paštu; šis vidinis slaptažodis bus suteiktas Jūsų užsakymui.

Ar Delticom skleidžia gautą informaciją toliau?

Informacija apie mūsų klientus yra svarbi mums, ji padeda suformuoti tinkamiausią pasiūlą. Gautą informaciją trečiosioms šalims mes pateikiame tik toliau nurodytais atvejais:

Jeigu asmeninė informacija pirmiau aprašytu mastu perduodama trečiosioms šalims kraštuose, kurie neįeina į Europos ekonominę erdvę (EEE), mes užtikriname, kad su informacija bus elgiamasi kaip reikalauja ši duomenų apsaugos deklaracija ir Vokietijos duomenų apsaugos įstatymai.Tokiu atveju naudojama Europos Sąjungos „STANDARTINĖ SUTARTIS II“. Šioje sutartyje aptariamos standartinės sutarties nuostatos dėl asmeninių duomenų perdavimo iš Bendrijos teritorijos į trečiąsias šalis, kurios Europos Komisijos pripažintos kaip galinčios užtikrinti pakankamą duomenų apsaugą.

Ar tikrai mano duomenys yra saugūs?

Kokią informaciją galiu rasti skyrelyje „Mano užsakymas“?

Čia galite rasti daug informacijos apie Jūsų paskyrą ir sąveiką su Delticom. Tinklalapiuose „Mano užsakymas“ suteikiame Jums pagrindinę prieigą (Mano užsakymas). Šiuo metu čia galite rasti tokią informaciją:

Šis sąrašas kinta priklausomai huo mūsų el.parduotuvės pakeitimų (2005.04.26 redakcija).

Kokias pasirinkimo galimybes aš turiu?

Nuorodos

Jūsų duomenys bus apdoroti mūsų subrangovų esančių už Europos Sąjungos ribų. Tai yra būtina sėkmingam užsakymo apdorojimui ir rinkodaros tikslams.

Jeigu turite duomenų apie Delticom duomenų apsaugą, kreipkitės į mus adresu reifendirekt-lt@delti.com, kuo tiksliau aprašykite dominamą klausimą ir mes pamėginsime panaikinti Jūsų abejones. Mūsų verslas nuolat kinta. Atitinkamai kinta ir ši duomenų apsaugos deklaracija bei naudojimosi paslaugomis sąlygos. Tam tikru periodiškumu mes pateiksime Jums pranešimus apie tuo metu galiojančias nuostatas, todėl bet kuriuo atveju turėtumėte reguliariai lankytis mūsų svetainėse ir susipažinti su pakeitimais. Jeigu nėra atskirų susitarimų, visos informacijos, kurią apie Jus turime Jūsų kliento paskyrose, naudojimui taikoma ši duomenų apsaugos deklaracija.

Susijusios temos

Bendrosios verslo sąlygos

Informacija, kurią mums suteikiate

Jūs suteikiate mums informacijos, jeigu

Informacija, kurią tokiais atvejais mums suteikiate, yra, pvz.: asmenvardis, adresas, telefono numeris, kreditinės kortelės duomenys, asmenvardžiai, įmonių, kuriems tiekiamos nupirktos prekės (įskaitant jų adresą ir telefono numerį), kitų asmenų el. adresai, mums atsiųsti el. laiškai ir finansiniai duomenys, įskaitant Jūsų asmens dokumento numerį.

Informacija iš kitų šaltinių

Informacijos, kurią gauname iš kitų šaltinių, pavyzdžiai yra atnaujinta informacija apie užsakymo ir pristatymo adresą iš mūsų siuntinių pristatymo tarnybos ir kitų gabenimo įmonių. Šią informaciją naudojame savo duomenų bankui atnaujinti, kad galėtume tiksliai įvykdyti Jūsų sekančius užsakymus, kad galėtume užtikrinti netrikdomą bendravimą su Jumis dėl paskyrų, pirkimo ir mokėjimo sąlygų informacijos ir duomenų iš kreditinės informacijos tarnybų, kuriuos naudojame siekdami išaiškinti piktnaudžiavimą ir ypač apgavystes ir norėdami Jums pateikti tam tikras finansavimo paslaugas ir mokėjimo būdų galimybes.

Jums prieinama informacija

Jums paprastai prieinamos Delticom informacijos pavyzdžiai: Tai informacija apie Jūsų ankstesnius užsakymus, Jūsų asmeniniai duomenys (įskaitant asmenvardį, el. pašto adresą ir slaptažodį), Delticom naujienraštis, pranešimai apie specialiuosius pasiūlymus, įskaitant Jūsų užsakymų istoriją ir Jūsų sudarytas naudotojo ataskaitas, esančias pvz., tinklalapiuose http://www.tyretest.com/ arba http://www.reifendirekt.lt/.

Grįžti į viršų