Atviri filtrai

TYRE DIMENSION

Index

Price

€
iki
€

EU Labeling


iki

Seller

Brand

Additional Options

Average Test Review

iki

ROADSTONE ŽIEMINĖS PADANGOS

Roadstone padangos yra gaminamos Korėjoje ir priklauso Nexen padangų gamybos kompanijai. Roadstone prekinis ženklas buvo sukurtas kaip nebrangių padangų prekinis ženklas, kuris galėtų konkuruoti su kitais, nebrangias padangas tiekiančiais, gamintojais. Roadstone padangų rinkoje yra jau daugiau kaip 15 metų. Per tą laiką, Roadstone užsitarnavo gerą vardą tarp nebrangių padangų pirkėjų. Roadstone padangų konstruktoriai sugebėjo suderinti puikų efektyvumą ir žemą kainą, išsaugant kokybinius reikalavimus. Kompanija gamina padangas visureigiams, lengviesiems automobiliams ir lengviesiems sunkvežimiams. Jos pasižymi puikiu valdymu ir stabilumu sausomis ir šlapiomis orų sąlygomis.

Roadstone žieminės padangos sukurtos taip, kad vairuojant žiemos klimato sąlygomis, bÅ«tų galima įveikti net ir pačius apgaulingiausius žiemos pateikiamus netikėtumus. Specialus padangų gamyboje naudojamas gumos mišinys, garantuoja puikų sukibimą vairuojant ant sniego ar ledo.

Speciali protektoriaus įpjovų technologija užtikrina geresnį sukibimą ir efektyvesnį stabdymą snieguotuose žiemos keliuose. Specialus centrinio griovelio dizainas užtikrina komfortą važiuojant didesniais greičiais.

OptimalÅ«s pagrindinių griovelių pločiai užtikrina puikų vandens pašalinimą iš padangos paviršiaus, todėl sumažėja akvaplaningo susidarymo tikimybė, o automobilio valdymas tampa dar stabilesnis.

Roadstone Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Roadstone, Roadstone žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mÅ«sų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Roadstone žieminės padangos pigiau. 

Daugiau...

🚗 Palyginti Automobilis Žieminės padangos Roadstone kainas ir pirkti prieinamas

Daugiau...

Jūsų paieškai nebėra gaminių.

Čia rasite populiariausius mūsų gaminius:

Palyginkite iki 4 gaminių:

iÅ¡ 41704
peržiūrėti daugiau 20
iÅ¡ 41704
Tai yra mokama reklama

Pereiti į darbalaukio versiją