Pasirinkti filtrai

Roadstone Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Kainų kategorija

ROADSTONE ŽIEMINĖS PADANGOS

Roadstone padangos yra gaminamos Korėjoje ir priklauso Nexen padangų gamybos kompanijai. Roadstone prekinis ženklas buvo sukurtas kaip nebrangių padangų prekinis ženklas, kuris galėtų konkuruoti su kitais, nebrangias padangas tiekiančiais, gamintojais. Roadstone padangų rinkoje yra jau daugiau kaip 15 metų. Per tą laiką, Roadstone užsitarnavo gerą vardą tarp nebrangių padangų pirkėjų. Roadstone padangų konstruktoriai sugebėjo suderinti puikų efektyvumą ir žemą kainą, išsaugant kokybinius reikalavimus. Kompanija gamina padangas visureigiams, lengviesiems automobiliams ir lengviesiems sunkvežimiams. Jos pasižymi puikiu valdymu ir stabilumu sausomis ir šlapiomis orų sąlygomis.

Roadstone žieminės padangos sukurtos taip, kad vairuojant žiemos klimato sąlygomis, būtų galima įveikti net ir pačius apgaulingiausius žiemos pateikiamus netikėtumus. Specialus padangų gamyboje naudojamas gumos mišinys, garantuoja puikų sukibimą vairuojant ant sniego ar ledo.

Speciali protektoriaus įpjovų technologija užtikrina geresnį sukibimą ir efektyvesnį stabdymą snieguotuose žiemos keliuose. Specialus centrinio griovelio dizainas užtikrina komfortą važiuojant didesniais greičiais.

Optimalūs pagrindinių griovelių pločiai užtikrina puikų vandens pašalinimą iš padangos paviršiaus, todėl sumažėja akvaplaningo susidarymo tikimybė, o automobilio valdymas tampa dar stabilesnis.

Roadstone Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Roadstone, Roadstone žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Roadstone žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 6
iš 6
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų