Pasirinkti filtrai

Michelin Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

MICHELIN ŽIEMINĖS PADANGOS

Michelin padangų gamintojas yra puikiai pažįstamas padangų rinkoje. Tarp visų padangų gamintojų, jis užima antrą vietą pasaulyje. Michelin padangos yra naudojamos daugelyje žinomiausių automobilinių renginių . Jie yra tiekę padangas garsiausioms Formulės 1 komandoms, tokioms kaip Williams, Mclaren, Jaguar, Benetton, Toyota ir Minardi. Jie taip yra patikimi padangų tiekėjai įvairiose ištvermės varžybose ir Pasaulio Ralio Čempionate. Pastarajame, jų padangomis naudojasi Audi, Citroen, Ford, Lancia, Mitsubishi, Peugeot, Toyota ir Volkswagen gamyklinės komandos. Kompanija rūpinasi savo klientų saugumu ir komfortu, todėl nuolat tobulina savo gaminius, kurdami ir diegdami naujausias technologijas.

Inovatyvus Protektoriaus Gumos Junginys

Žieminės padangos Michelin yra gaminamos naudojant inovatyvius junginius. Vienas iš jų yra helio junginys, kuris pagerina padangos sukibimo ir stabdymo jėgas net ir esant šlapiam ar apledėjusiam keliui.

Patobulintas Protektoriaus Dizainas

Michelin patobulino savo gaminamų padangų protektoriaus dizainą, kad vartotojams galėtų pasiūlyti dar saugesnes ir patikimesnes padangas. Dėl to, padangų sukibimas su sniegu tapo daug geresnis, bei padidėjo pasipriešinimas akvaplaningui. Full Active protektoriaus dėka, pagerintas sukibimas, stabdymas ir automobilio stabilumas, esant pačiom sunkiausiom sąlygoms.

Dėmesys Efektyvumui ir GREEN X

Dėka inovatyvių dizaino sprendimų, bei gamyboje naudojamų kokybiškų medžiagų, Michelin padangų tarnavimo laikas yra ženkliai didesnis, nei kitų rinkoje esančių padangų. Dėl savo efektyvumo, Michelin žieminės padangos yra pažymėtos GREEN X žymėjimu. Jos leidžia sumažinti jūsų automobilio kuro sąnaudas ir tuo pačiu išmetamų CO 2 dujų kiekį.

Michelin Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Michelin žiemines padangas internetu, Michelin žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Michelin žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 315
peržiūrėti daugiau 20
iš 315
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų