Pasirinkti filtrai

Yokohama Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Papildomos Parinktys

YOKOHAMA ŽIEMINĖS PADANGOS

Yokohama – tai geros kokybės ir aukšto efektyvumo Japoniškos padangos, skirtos plačiam transporto priemonių spektrui. Kompanijos gaminamas padangas naudoja įvairios transporto priemonės, pradedant lengvaisiais automobiliais ir baigiant sunkiasvoriais sunkvežimiais ir stambiagabarite statybine technika. Tai laiko patikrintas prekės ženklas. Kompanijos istorija prasidėjo dar 1917 metais, Japonijoje. Vėliau, 1969 metais, kompanija išsiplėtė į JAV, kur šiuo metu turi dvi padangų gamyklas. Visoje korporacijoje dirba daugiau nei 13500 darbuotojų. Šiose padangose susijungė Japoniškosios technologijos ir Amerikietiška kokybė. Kompanija gerai žinoma ir auto sporto pasaulyje. Ji remia įvairias pasaulines automobilių lenktynes.

Inovatyvus Protektoriaus Dizainas

Žieminės padangos Yokohama sukurtos, kad atlaikytų visus žiemos išbandymus. Žieminių padangų asortimentas leis išsirinkti kiekvieno vairuotojo poreikius atitinkančią žieminę padangą. Nesvarbu, ar sniegas, ar šlapdriba, ar ledas, Yokohama padangos pasiruošusios įveikti šias kliūtis. Zigzago formos išilginiai grioveliai su 3D formos sienelėmis padeda efektyviau pašalinti šlapią sniegą iš padangos protektoriaus. Tokiu būdų užtikrinamas geresnis padangos sukibimas su kelio danga. 3D įpjovų technologija pagerina stabilumą ir sukibimą apledėjusiuose keliuose.

Sukibimas su Šlapia Kelio Danga

Padangos krašte esantys dvigubo poveikio grioveliai daug efektyviau pašalina vandenį iš padangos protektoriaus. Ši savybė įtakoja geresnį automobilio valdymą ir didesnė padangos sukibimą esant šlapioms orų sąlygoms.

Patvarumas Nusidėvėjimui

Aukšto tankumo, sustiprintas padangos gumos mišinys užgarantuoja daug stabilesnius protektoriaus blokus, todėl tokios padangos tolygus nusidėvėjimas tampa dar ilgesnis.

Yokohama Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Yokohama žiemines padangas internetu, Yokohama žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Yokohama žieminės padangos pigiau.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 252
peržiūrėti daugiau 20
iš 252
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų