Atviri filtrai

TYRE DIMENSION

Index

Price

iki

Brand

Rodyti visus

EU Labeling


iki

Seller

Additional Options

Construction

Average Test Review

iki

COOPER ŽIEMINĖS PADANGOS

Cooper padangos yra gaminamos jau daugiau kaip 100 metų. Šiuo metu, ši Amerikietiška padanga tapo puikiai pažįstama visame pasaulyje, o jos gamykloje dirba daugiau kaip 10 tūkstančių darbuotojų. Svarbiausias Cooper tikslas – užtikrinti, kad nuo gamybos pradžios iki pabaigos, vartotojus pasiektų tik kokybiškos ir saugios padangos. Saugumas yra pagrindinis šios kompanijos prioritetas. Cooper nuolat testuoja savo gaminamas padangas bei kuria inovatyvias technologijas. Cooper kompanija yra aistringa automobilių sporto ir futbolo gerbėja. Visas savo inovatyvias technologijas jie siekia išbandyti lenktyninių trasų sąlygomis.

Puikūs Padangų Protektoriaus Dizaino Sprendimai

Dėka Cooper padangų protektoriuje esančių griovelių ir įpjovų, padangos užtikrina puikias vairavimo savybes esant šlapdribai, sniegui ar ledui. Kryptinis padangų protektorius pagerina vandens pašalinimą, todėl sumažėja akvaplaningo tikimybė bei pagerėja automobilio kontrolė ir stabdymo efektyvumas. Patentuoto Snow Groove dizaino dėka, padangos savybės važiuojant sniegu tapo dar geresnės.

Tylus Važiavimas ir Geras Sukibimas

Specialaus padangoje naudojamo mišinio dėka, garantuojamas dar geriau subalansuotas sukibimas žiemos orų sąlygomis. Protektoriaus rašto dizainas užtikrina mažesnį padangos skleidžiamą garsą, todėl kelionės jūsų tampa dar komfortiškesnės.

Cooper Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Cooper, Cooper žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Cooper žieminės padangos pigiau.

Daugiau...

Cooper Žieminės padangos

Daugiau...
Pasirinkti filtrai:
  • gamintojas: Cooper

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 71
peržiūrėti daugiau 20
iš 71
Tai yra mokama reklama