Atviri filtrai

TYRE DIMENSION

Index

Price

iki

Brand

Rodyti visus

EU Labeling


iki

Seller

Additional Options

Average Test Review

iki

KUMHO ŽIEMINĖS PADANGOS

Kumho Tire korporacija yra gilias tradicijas turintis Pietų Korėjos padangų gamintojas, gaminantis Kumho padangas. Kiekvienais metais yra pagaminama daugiau nei 68 milijonai Kumho padangų. Kompanija padangų gamybos srityje dirba jau daugiau nei 68 metus. Jos platų padangų asortimentą galima įsigyti 180-yje pasaulio šalių. Jos gaminamos padangos naudojamos tiek motosporte, tiek ir kasdieninėse kelionėse. Kompanija aktyviai remia įvairias sporto šakas, yra lenktyninių automobilių padangų tiekėja įvairiose lenktynėse.

3D Įpjovos ir Inovatyvus Protektorius

Dėka 3D įpjovų technologijos ir naujojo protektoriaus dizaino, Kumho padangų sukibimas ir efektyvumas važiuojant slidžiomis ar apledėjusiomis kelio dangos sąlygomis, yra dar geresnis. Optimizuota padangos struktūra pagerina vairavimo ir valdymo savybes. Kryptinis protektoriaus dizainas suteikia geras pasipriešinimo akvaplaningui savybes.

Silicio Oksido Junginys

Padangos gaminamos naudojant kokybišką Slicio Oksido junginy, todėl jos išlieka efektyvios, net ir esant šaltoms orų sąlygoms. Dėka specialaus junginio yra sumažinamas padangos pasipriešinimas riedėjimui, todėl dėl sumažėjusios trinties su kelio danga, pailgėja padangos tarnavimo laikas.

Trumpesnis Stabdymo Kelias

Dėka specialaus padangos gumos mišinio, su Kumho padangomis sutrumpėja stabdymo kelias.

Kumho Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Kumho, Kumho žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Kumho žieminės padangos pigiau. 

Daugiau...

Kumho Žieminės padangos

Daugiau...
Pasirinkti filtrai:
  • gamintojas: Kumho

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 145
peržiūrėti daugiau 20
iš 145
Tai yra mokama reklama