Pasirinkti filtrai

Sailun Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

SAILUN ŽIEMINĖS PADANGOS

Sailun padangų gamintoja – palyginus jauna bendrovė. Ji buvo įkurta 2002 metais, Kinijoje. Nuo pat pradžių, pagrindinis kompanijos tikslas buvo visą dėmesį sutelkti į inovatyvius tyrimus ir plėtrą, kad galėtų sukurti pasaulinio lygio padangas, visų tipų automobiliams. Šiuo metu kompanija siūlo aukštos kokybės, ekonominės klasės padangas už prieinamą kainą. Sailun kompanija turi keturias gamyklas, iš kurių keturios yra šiaurinėje Kinijos dalyje, o viena – Vietname. Sailun turi visus pasaulinius, kokybę garantuojančius, sertifikatus. Gamybos procesas yra valdomas kompiuteriniu būdu, todėl užtikrinama aukšto lygio, gamybos procesų kontrolė.

V Formos Protektoriaus Dizainas

Pagerintas sukibimas ant ledo ir sniego. Dėka specialaus protektoriaus dizaino, padangos skleidžiamas garsas yra gerokai sumažintas. Ši savybė suteikia daugiau komforto, važiuojant ilgomis distancijomis ar didesniais greičiais.

Įpjovų ir Dyglių Technologija

Optimalus įpjovų gylis ir ilgis suteikia daugiau sukibimo jėgos bei pagerina automobilio valdymą. Norintiems užsitikrinti dar saugesnį vairavimą žiemos orų sąlygomis, padangoje yra paliktos vietos dygliams.

Inovatyvus Protektoriaus Mišinys

Specialus protektoriaus mišinys užtikrina padangos lankstumą net ir labai šaltomis žiemos sąlygomis. Dėl šių savybių, ženkliai pagerėja automobilio valdymas ir stabilumas žiemos orų sąlygomis.

Sailun Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Sailun, Sailun žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Sailun žieminės padangos pigiau.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 3
iš 3
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų